82595 pasodintų medelių
MAKING THE WORLD GREENER TOGETHER
Daugiau informacijos

Mes, iš bendrovės ICYNENE, esame įsitikinę, kad ekologinė veikla turėtų būti natūralia mūsų mąstymo dalimi. Taigi, yra prasminga elgtis ekologiškai ir gaminant purškiamų putų izoliaciją, todėl mes gaminame energiją taupančias putas. Kiekviena mūsų kietų putų statinė yra pagaminta iš 3 000 susmulkintų plastikinių butelių su nuline įtaka ozono sluoksniui, ir mums yra malonu, kai klientai mums dėkoja ne tik už tai, KAIP atliekame savo darbą, bet ir už tai KĄ jiems purškiame ant sienų ir į palėpes.

Siekdami ir toliau remti mūsų ekosistemą mes nusprendėme pasirinkti taip pat ir ekologinę veiklą. Mūsų tikslu yra dar labiau remti gamtą, kuri yra teršiama, tačiau kuri kartas nuo karto pati netikėtu būdu pati paprašo žodžio.

Tatrų papėdė yra viena iš gražiausių Europoje. Randasi senojo kontitnento širdyje, o Britanijos populiarus ekologijai skirtas žurnalas „The Ecologist“ praeityje, dėl ten esančios faunos ir floros įvairovės, priskyrė vietovę prie dešimties geriausių parkų Europoje. 2004 metais per didžiuosius Tatrų kalnus praūžė didelė vėtra, nuo kurios vietiniai miškai iki šiol vis dar nėra visiškai atsigavę. Grėsė pavojus ir žmogaus gyvybei, nes tuo metu keliose vietose labai smarkus vėjas pasiekė greitį viršijantį 200 km/val. Įvykių rezultatai buvo netikėtai liūdni. Stichinė nelaimė palietė ypatingai didelį plotą, daugiau kaip 30 kilometrų, kurių bendras plotas yra daugiau kaip 12 000 hektarų miško, o tai sudaro nuo dviejų su puse iki trijų milijonų kubinių metrų.

Praėjus daugiau nei septyneriems metams nuo šios stichinės nelaimės, Tatrai palaipsniui pamažu atsigauna. Šiek tiek mažiau nei trečdalis sunaikinto ploto jau buvo atkurta, todėl ir mes iš ICYNENE norime prisidėti, kad Tatrų apylinkių atgaivinimas būtų ir toliau tęsiamas. Norime bendradarbiauti tose vietose sodinant medelius, o tai tokiu būdu, kad šiai veiklai mes nusprendėme skirti dalį pelno, gauto pardavus ekologišką purškiamų putų izoliaciją. Už kiekvieną parduotą ICYNENE statinę Tatruose pasodinsime 5 naujus medelius.

Tai gal būt yra tik nedidelis Tatrų atstatymo žingsnis, bet mums tai yra didelis iššūkis. Jis mus užpildo maloniu pasitenkinimo jausmu, kai žinome, kad galime padėti ir prisidėti prie to, kad Vidurio Europos širdyje esančių Tatrų miškų grožiu galėtų mėgautis būsimos kartos. Mums, iš ICYNENE, patinka būti EKO. 😊

Icynene Lietuva