82595 pasodintų medelių
MAKING THE WORLD GREENER TOGETHER
Daugiau informacijos

technician

Mūsų privalumai

  • EFEKTYVIAUSIA PASAULYJE šilumą izoliuojanti medžiaga

    Taupo energiją, nelaidi orui, elastinga, laidi garams.

  • NEKENKSMINGA SVEIKATAI IR EKOLOGIŠKAI ŠVARI šilumą izoliuojanti medžiaga

    Sudėtyje nėra lakiųjų organinių junginių, bekvapė, neturi įtakos ozono sluoksniui, mažesnis „šiltnamio“ efektas gabenant.

  • Šilumą izoliuojanti medžiaga yra STABILI IR ILGAAMŽĖ

    Nesusitraukia, laikui bėgant neirsta, nesugeria vandens, neturi jokios maistinės vertės vabzdžiams ir kitiems organizmams, suteikiama 25 m. garantija.

Be abejonės, geriausia pasaulyje šilumą izoliuojanti medžiaga

Kodėl naudinga šiltinti įmonės Icynene gaminiais?

Šilumos nuostoliai gali atsirasti dėl konvekcijos (terminio arba dinaminio pobūdžio oro judėjimo), pavyzdžiui, jeigu žiemą paliksite langą atvirą arba jeigu oras patenka per nesandarias palėpių patalpų lubas; šiluminio laidumo (šilumos perdavimo per medžiagą), pavyzdžiui, per pastato sienas, kurių šilumos izoliacija yra bloga, labiausiai šalčio tiltelių vietose. Todėl, siekiant taupyti energiją, reikia, kad būtų tolygiai paskirstyta sienų ir stogo šilumos izoliacija ir užtikrintas geras sandarumas.

Neįrengus geros šilumos izoliacijos, atsiras nekontroliuojami šilumos nuostoliai, o šiluma netenkins jūsų poreikių. Dėl šių priežasčių patirsite didesnių išlaidų šildymui. Kokybiška šilumos izoliacija sudaro palankias sąlygas pailginti pastatų tarnavimo laiką: mažiau drėgmės, mažiau problemų dėl drėgmės kondensacijos, nesusidaro pelėsis.

Šilumos izoliacijos pranašumai: mažesnis energijos suvartojimas, todėl gerokai taupomos lėšos (mažesnės sąskaitos už šildymą ir mažesnės priežiūros išlaidos), ekologinis privalumas (mažesnis CO2 kiekis, sumažėja visuotinio atšilimo ir išmetamųjų dujų, turinčių įtakos ozono sluoksniui, pavojus) ir pagerėjusi gyvenimo kokybė: mažiau triukšmo (garso izoliacija), išnyksta pelėsis ir sumažėja pavojus susirgti kvėpavimo ligomis. Naudojant nedidelio tankio medžiagas, kurios neleidžia judėti orui, galima pagerinti atsparumą ugniai.  

Įmonės Icynene produkcija, naudojant visą spektrą nekenksmingų šilumą izoliuojančių atviromis ir uždaromis poromis medžiagų, neleis iš išorės į vidų patekti šaltam orui.

Namas, kuris yra gerai apšiltintas ir kurio šilumos izoliacija yra gera, išsaugo šilumą žiemą ir gaivumą vasarą, neleidžia šiltam orui „palikti“ namų žiemą arba patekti į jį vasarą. Jeigu norite palaikyti pastovią ir tinkamą temperatūrą, atminkite, kad šilumos nešėjai šiandien tampa vis brangesni. Pasirinkę įmonės ICYNENE teikiamas paslaugas, pasirenkate taupų ir itin kokybišką energetinį sprendimą.

Kokias medžiagas pasirinkti gerai šilumos izoliacijai? Kai tik nusprendžiate tinkamai apšiltinti savo gyvenamąjį būstą, iš karto atsiranda keli sprendimai ir kelių rūšių šilumą izoliuojančių medžiagų pasirinkimas. Mineralinė vata, stiklo pluoštas, avies vilna, medienos plaušas, celiuliozė – tai gerai žinomos medžiagos, bet kiekviena jų pasižymi tam tikrais naudojimo apribojimais. Įmonės ICYNENE šilumą izoliuojančios putos gerokai efektyvesnės, nes jos neleidžia patekti orui, sumažina šalčio tiltelių skaičių, nesulaiko drėgmės ir joms gamintojas suteikia 25 m. garantiją.

Įmonė ICYNENE, pasaulinė šilumą izoliuojančių putų poliuretanų gamybos lyderė, jau 30 metų gamina šilumą izoliuojančias putų poliuretano medžiagas visų tipų pastatams. Jeigu norite savo namuose sukurti ypatingai patogią aplinką ir sutaupyti, mūsų profesionalūs atstovai visada Jums padės ir patenkins visus Jūsų norus. Skambinkite mums nesvarstydami.

Icynene Lietuva