82595 pasodintų medelių
MAKING THE WORLD GREENER TOGETHER
Daugiau informacijos

Neatsitiktinai mūsų specialistai yra pasišventę žmonės. Jie už priimtiną mokestį išklausė išsamius darbo su mūsų produktais mokymus, kurie labai greitai atsiperka. Jie taip pat gerai žino namų statybos mokslus ir reikalavimų nuostatas šiluminės technikos srityje. Kiekvienas platintojas supranta ir palaiko Icynene įsipareigojimus ir vertybes kokybiškoms paslaugoms teikti ir suranda tinkamiausius kiekvieną iškilusią problemą atitinkančius sprendimus.


Training-for-web-v2-1024x365

Turint 30 000 eurų pradinį kapitalą ir išsirinkus reikiamą įrangą, galime padėti Jums užtikrinti Jūsų verslo su įmone „Icynene“ rentabilumą.

Įmonė „Icynene“ yra pasaulinis lyderis nekenksmingų izoliacinių medžiagų – poliuretanų, gamybos srityje. Mes dirbame 30-tyje šalių visame pasaulyje. Todėl mums prieinama informacija apie paklausą, rinkos vystymąsi bei naujausias ryšio priemones. Įmonės „Icynene“ atstovų bendruomenė turi privilegijuotą prieigą prie šios informacijos. Iš kitos pusės, uždarais kanalais perduodame didelį kiekvieną dieną atsirandančių naujų dokumentų kiekį. Mūsų tiesioginio ryšio techninis palaikymas yra kompetentingiausias šioje srityje.

Siekiant užtikrinti 25 metų garantiją, mūsų atstovai tiesioginio ryšio kanalais perduoda visą, su kiekviena statyba susijusią, informaciją.

Mūsų įmonė dar tik vystosi, nauji įstatymai šilumos perdavimo srityje pateikia reikalavimus, kad energiją taupantys pastatai būtų sandarūs oro infiltracijos atžvilgiu. Vartotojai ieško ekologiškai švarių ir ilgaamžių medžiagų, o tai yra būtent tai, ką mes siūlome. Dabar yra tinkamiausias laikas investuoti į ekologiškai švarias ir ilgaamžes medžiagas, kurios aplenkia naująsias taisykles bei reikalavimus ir gerina gyvenimo kokybę.

Papildomos informacijos teiraukitės adresu: info@gamo.lt


Icynene Lietuva