82595 pasodintų medelių
MAKING THE WORLD GREENER TOGETHER
Daugiau informacijos

h2foam-liteH2Foam LITE – vienintelis šilumą izoliuojantis poliuretanas, kuris yra nelaidus vandeniui (atitinka šiuolaikinius šilumos izoliacijos reikalavimus) ir garui. Iš tikrųjų, drėgmė gali lengvai prasiskverbti į namo pertvaras (sienas, palėpės patalpas, stogą). Vadinasi, būtina, kad konstrukcijos išdžiūtų kondensato susidarymo arba drėgmės prasiskverbimo atveju. Įprastos šilumą izoliuojančios pluoštinės ar plaušinės medžiagos praleidžia orą, sugeria ir sulaiko drėgmę. Todėl pagal šilumos izoliacijos reikalavimus rekomenduojama įrengti garso izoliaciją iš plastiškos, nelaidžios vandeniui ir orui medžiagos. Naudojant įprastas šilumą izoliuojančias medžiagas kartu su garso izoliacija, drėgmė gali išlikti pertvarose ir pridaryti nemažai žalos. H2Foam LITE tipo šilumą izoliuojantis putų poliuretanas išleidžia drėgmę ir taip užtikrina konstrukcijos ilgaamžiškumą.

Įmonės „ICYNENE“ „H2Foam Lite“ (LD–C-50) putos yra sėkmingiausias „Icynene“ gaminys. Tai aukštos kokybės šilumą izoliuojantis putų poliuretanas, kuris yra nekenksmingas sveikatai ir nelaidus orui. Nuo pat gamybos pradžios, t. y. 1986 m., šiuo gaminiu yra apšiltinti ir apsaugoti šimtai tūkstančių pastatų visame pasaulyje. Jis gerokai pranašesnis už visas įprastas šiltinimo sistemas: puiki šiluminė varža – dėl esančių atvirų porų pasišalina drėgmė – itin lengvas ir ilgaamžis – išlieka elastingas – nesusitraukia – nesugeria vandens – išsiplečia dvigubai veikiant vandeniui – sudėtyje nėra hidrochlorfluorangliavandenilių, heksafluoracetono, chlorfluorangliavandenilių, organinių lakiųjų junginių, A+ klasės formaldehido. Ne taip paprasta mūsų srityje tapti pasauliniu lyderiu!

  • Atviros poros, labai lengvas (7 kg/m3).
  • ʎ = 0,038 (CE ženklinimas)
  • Išsiplečia dvigubai veikiant vandeniui, bekvapis, apsaugo ozono sluoksnį.
  • Sudėtyje nėra hidrochlorfluorangliavandenilių, heksafluoracetono, chlorfluorangliavandenilių, organinių lakiųjų junginių, formaldehido.
  • Išbandytas A+ pagal ISO 16000-9.
  • Kilus gaisrui – putos savaime užsigesina, nepalaiko liepsnos, nenuvarva, išskiria nedaug dūmų (1 proc. medžiagos, 99 proc. oro).
Icynene Lietuva