82595 pasodintų medelių
MAKING THE WORLD GREENER TOGETHER
Daugiau informacijos
ukuk1

Sudėtinga, įmonės „Architects Rural Design“ suprojektuota stogo konstrukcija buvo nelengva problema, kurią izoliavimo darbų specialistai, naudodami architektų nurodytas juostas bei hidroizoliaciją, turėjo išspręsti taip, kad būtų pasiektas didžiausias stogo sandarumas. Buvo priimtas sprendimas, kad dviejuose sudėtingiausiose stogo vietose bus įrengta šilumos izoliacija iš užpurškiamųjų Icynene putų, nes buvo nuspręsta, kad hidroizoliacinės dangos įrengimas šiose vietose nebus efektyvus.

Visos Icynene šilumos izoliacijai įrengti reikalingos medžiagos buvo pristatytos į statybvietę ir trumpiau nei per 2 valandas pastate buvo įrengta šilumos izoliacija iš Icynene užpurškiamųjų putų, kurios užtikrina aukščiausią sandarumo lygį ir itin efektyvią šilumos izoliaciją. Kitose pastato stogo dalyse buvo panaudota hidroizoliacinė danga.

 Įmonės „Stroma Technology Ltd“ specialistai atliko pastato sandarumo bandymą, kurio metu buvo gauti šie duomenys AP50: 1,53 m3/val., 1 m-2, esant 50 Pа slėgiui, kurie architektams padarė didelį įspūdį. Bandymo metu tapo aišku, kad Icynene šilumos izoliacija yra gerokai efektyvesnė oro prasiskverbimo atžvilgiu, nei juostos ar hidroizoliacinės dangos. Stogo dangos bandymo metu buvo nustatytos įvairios vietos, kurias reikėjo papildomai izoliuoti, tada, kai Icynene putomis apdorotose vietose jokių papildomų izoliavimo darbų atlikti neprireikė.

Robbi Gordon, kuris buvo atsakingas už statybą, sakė: „Man norėjosi, kad šilumos izoliacija Icynene putomis būtų buvusi įrengta visame pastate. Mes nieko nesutaupėme naudodami pigesnius šilumos izoliavimo būdus ir hidroizoliacines dangas, nes mes daugiau laiko praradome hidroizoliacinės dangos įrengimui bei sandarinimui netgi lygiose pastato konstrukcijos dalyse. Taip pat nebuvo aišku, kiek ilgai tarnaus šios plėvelės. Mes žinome, kad Icynene izoliacija tarnaus tiek pat ilgai, kiek ir pati pastato konstrukcija, todėl dėl pastato eksploatacijos efektyvumo mūsų klientai gali daugiau nebesirūpinti“.

Icynene – tai efektyviausia šilumos izoliacija ir oro užtvaras – 2 viename, greitai visi pirkėjai ir klientai pradės reikalauti, kad jų pastatuose būtų naudojami Icynene gaminiai. Icynene – tai laisvė projektavimui statant energetiškai efektyvius pastatus. Išsamesnę informaciją galima gauti adresu: enquiries@kdltd.co.uk arba telefonu 01520 733216.

Kiti projektai

Pristatome trumpą mūsų paskutinių projektų apžvalgą

Icynene Lietuva