82595 pasodintų medelių
MAKING THE WORLD GREENER TOGETHER
Daugiau informacijos
bastognehistorical-center-BASTOGNE-010historical-center-BASTOGNE-029

Besiplečiančios putos padeda išgelbėti nuo gaisro istorinį Belgijos pastatą

Bastonės miestelio istorinis centras – tai žvaigždės formos muziejus, kuriame saugomi Antrojo pasaulinio karo laikų ginklai ir drabužiai. Nuo 1976 m. muziejuje apsilanko daugybė lankytojų. Deja, neseniai pastate kilo gaisras. Pastatas buvo gerokai suniokotas, bet rangovai kai kurias pastato dalis sugebėjo išgelbėti. Besiplečiančios putos leido išsaugoti pastato visumą.

Besiplečiančios putos siūlo pastovų palaikymą

Šį istorinį centrą bendromis jėgomis pastatė Belgijos ir Jungtinės Valstijos specialistai. Jis įsikūręs prie Liuksemburgo pasienio ir sukurtas Ardėnų kovai atminti. Šioje kovoje sąjungininkų kariai per Antrąjį pasaulinį karą išlaisvino Belgiją. Profesionalūs statybininkai rekonstravo visą pastatą ir tikisi, kad jis 2013 metais vėl galės atverti duris.

Įmonės Icynene H2Faom Lite (LD–C-50) putos įrodė savo pranašumus muziejuje ir padėjo apsaugoti jo karkasą nuo didesnio suniokojimo. Putos neleido taip greitai išplisti gaisrui, todėl jis padarė kur kas mažiau žalos. Jeigu Icynene putos pradeda smilkti, jos nesukelia liepsnos ir nenutįsta.

Icynene putomis rangovai gali be pertrūkių planuoti statybą. Šis sprendimas ne vien įprasta šilumos izoliacija – tai itin kokybiškas ir taupus, užtikrinantis puikų sandarumą, gaminys. Komercinės paskirties pastatai, gyvenamieji namai ir muziejai gali pasinaudoti Icynene putų pranašumais, nes jos pritaikytos sudėtingam dizainui ir konstrukcijoms, kurias galima rasti bet kuriame pastate.

Šilumos izoliacijos besiplečiančiomis putomis pranašumai

Izoliuojančią medžiagą galima purkšti ant sudėtingiausių paviršių. Ši medžiaga užtikrina paviršių sandarumą, nes ji yra purškiama ant paviršių ir stipriai plečiasi bei išlaiko elastingumą. Putos padeda namų gyventojams taupyti išlaidas už šildymą. Šis sprendimas mažina energijos suvartojimą. Tai įrodė daugelis organizacijų, pavyzdžiui, Mokslinis techninis namų statybos centras, Anglijos atitikties taryba, Tarptautinių standartų vertinimo tarnyba ir Kanados statybinių medžiagų centras.

Šį izoliuojančios medžiagos tipą galima naudoti bet kuriame naujame pastate arba rekonstruojant pastatą. Įmonės Icynene specialistai purškia putas į įtrūkimus (plyšius) ir ant nelygumų. Ten jos plečiasi ir per kelias sekundes užpildo tuštumas.

Namo gyventojai akimirksniu ir ilgam pasinaudos besiplečiančių Icynene putų pranašumais. Izoliuojanti Icynene medžiaga palengvina kontroliuoti temperatūrą komercinės paskirties patalpose, gyvenamuosiuose namuose arba muziejuose ir gerina vidaus oro kokybę.

Profesionalūs statybininkai šias Icynene putas naudoja nuo 1986 m. Šis šilumą izoliuojantis sprendimas buvo pritaikytas šimtuose tūkstančių pastatų visame pasaulyje.

Siekdami, kad Jūsų namas būtų ne tik sandarus, panaudodami purškiamąsias putas Icynene jūs taip pat galėsite išvengti pelėsio ir drėgmės susidarymo problemų bei kitų nemalonumų.

Kiti projektai

Pristatome trumpą mūsų paskutinių projektų apžvalgą

Icynene Lietuva