82595 pasodintų medelių
MAKING THE WORLD GREENER TOGETHER
Daugiau informacijos
peniche-2peniche

Priviliotas itin efektyviomis ir ekologiškomis Icynene H2Foam putų savybėmis, į mus kreipėsi belgų verslininkas, norėdamas izoliuoti ir užsandarinti savo seną 84-ių metų „Navis Salviae“ baržą.

Belgų verslininko p. Aimaro Mosserono DIUPENO sumanymu, sena 84 m. „Navis Salviae“ barža ruošiasi tęsti kelionę didžiosiomis Europos upėmis. Pastatyta Lakrua de FLAVIN laivų statykloje 1929 m. barža (ankstesnis pavadinimas „Jumetois“) bus visiškai perdaryta į mokomąjį laivą, konferencijų salę ir plaukiojančią virtuvę restoraną. P. Diupenas tikisi, kad dėl šios didelės rekonstrukcijos barža galės plaukioti vaizdingomis Europos upėmis, iš jų ir Reino upe. „Navis Salviae“ baržoje vienu metu gali plaukti trisdešimt žmonių. Tai puikus pasirinkimas plaukiojantiems kulinarinių kursų tikslais.

Senosios damos atgimimas

Kad barža galėtų plaukioti upėmis, ji turi atitikti griežtus Europos statybų standartų reikalavimus. Baržos galinėje dalyje yra kambarys ir vonia, kurie turi būti visiškai išmontuoti, kad liktų laisvas korpusas. Subrangovai atlaisvino korpusą, o vėliau padarė prieigą prie triumo, kad galėtų erdvę pertvarkyti į virtuvę ir svetainę. Paskui atliko remonto darbus ir įrengė kanalizaciją, elektros instaliaciją, sumontavo šildymo ir vėdinimo vamzdynus. Taip užtikrino, kad barža atitiktų vietos laivų statybos reikalavimus.

Plaukiojančiojo objekto izoliacija

Susidomėjęs daugybe straipsnių spaudoje ir televizijoje, baržos savininkas atkreipė dėmesį į šilumą izoliuojančias Icynene H2Foam putas dėl jų didelio efektyvumo ir kokybės. Tai, kad besiplečianti medžiaga yra vanduo, taip pat sukėlė nemažą susidomėjimą, nes tai atitinka sveikatos apsaugos ir vietos saugos normų reikalavimus.

Atsižvelgiant į jūros ir klimato sąlygas, izoliacinės medžiagos tipo pasirinkimas – atvirų arba uždarų porų putos – atvedė medžiagos platintoją į Beniliukso šalį, į Delhez Systèmes S.A., dėl kreipimosi į Icynene mokslines inžinerines ir technikos tarnybas Šiaurės Amerikoje, siekiant nustatyti geriausią galimą izoliacijos įrengimo būdą „Navis Salviae“. Pasikonsultavus, H2Foam Forte putos buvo pripažintos geriausiu pasirinkimu baržos sandarinimui.

Icynene H2Foam Forte putos – tai pirmosios uždarų porų, vidutinio tankio, visiškai iš vandens pagamintos putos, galinčios turėti labai nedidelį visuotinio atšilimo pavojų.

H2Foam Forte putos – tai geriausias pasirinkimas baržai, nes joms suteiktas REACH sertifikatas ir putų sudėtyje yra didelis kiekis perdirbtų medžiagų. Dėl jų unikalios formulės, užtikrinančios puikias sukibimo su paviršiais savybes, galimybės naudoti įvairiose klimato sąlygose ir struktūros vientisumo plečiantis, H2Foam putos taip pat pasirodė itin tinkančios naudoti baržoje.

Icynene H2Foam Forte putos gali sudaryti palankias sąlygas vidaus oro kokybei gerinti ir neleisti orui iš išorės patekti į vidų bei pernešti drėgmę.

Vis daugiau rajono lankytojų susidomi izoliuojančiomis putomis H2Foam. Vietos subrangovas Delhez Systèmes 2013 m. birželio viduryje pradėjo naudoti šį gaminį stebint smalsuoliams, atėjusiems pasižiūrėti, kaip vykdomi darbai.

Užbaigus izoliavimo darbus korpuse H2Foam putomis, „Navis Salviae“ bus paruošta naudoti kaip mokomasis laivas, restoranas ir plaukiojanti konferencijų salė. Barža pavers savininko svajones į tikrovę.

Kiti projektai

Pristatome trumpą mūsų paskutinių projektų apžvalgą