82595 pasodintų medelių
MAKING THE WORLD GREENER TOGETHER
Daugiau informacijos
THERMLOC-FILM-SET-1THERMLOC-FILM-SET-4THERMLOC-FILM-SET-2THERMLOC-FILM-SET-3

Bann Valley miesto studija „Linen Mill Film and Television“ Šiaurės Airijoje neseniai kreipėsi į mūsų besiplečiančių putų specialistus norėdama jas panaudoti filmavimo aikštelėje. Pasižiūrėkite, kaip pasikeitė studija panaudojus „Icynene“ putas.

Pirmiausia tai buvo neveikianti gamykla, kurią reikėjo perduoti kino ir televizijos studijai. Investuotojai ir jų architektai daugybe kartų konsultavosi, norėdami nustatyti, kokia šilumos ir garso izoliacija geriausiai tinka šiai erdvei. Kol nebuvo naudojamos besiplečiančios putos, pastate labai girdėjosi triukšmas, kurį kėlė automobilių ir oro transportas dėl arti įsikūrusio oro uosto. Kadangi Airijos klimatas yra labai drėgnas, už projektą atsakingi inžinieriai, kol vyko filmavimai, ieškojo priemonių kondensato kaupimuisi po stogo danga sulaikyti.

Izoliuojančiąja medžiaga buvo pasirinktos įmonės „Icynene“ besiplečiančios putos „H2Faom lite“ (LD-C-50), nes jas galima purkšti ant visų paviršių, sienų ir stogo dangos. Putos buvo užpurkštos per dvi dienas. Užpurškus putas, sumažėjo garso izoliacija, energijos sąnaudos, nesikaupė kondensatas. Šildymo ir kondicionavimo išlaidos studijos savininkams sumažėjo apie 50 proc.

Palyginti su kitomis izoliuojančiomis medžiagomis, besiplečiančios putos suteikia ne tik staigų, bet ir ilgai trunkantį poveikį. Užpurškus putas, jų apimtis per kelias sekundes padidėja du kartus. Putos nelaidžios vandeniui, todėl padeda sumažinti kvėpavimo takų susirgimo riziką, neleidžia patekti kenksmingoms medžiagoms ir apsaugo nuo pelėsio, kuris susidaro nuo kondensato ir drėgmės. Šios izoliuojančios iš vandens pagamintos, dvigubai išsiplečiančios putos yra tinkamiausias pasirinkimas namiškiams arba biuro darbuotojams. Stiklo vatą ir kitas įprastas medžiagas reikia periodiškai keisti, nes jos nusėda ir sugeria drėgmę, o įmonės „Icynene“ putos yra ilgaamžės.

„Icynene“ putos padeda sumažinti šilumos nuostolius ir kvėpavimo takų susirgimo riziką. Izoliavę patalpas šiomis besiplečiančiomis putomis, kasdieną pajusite gyvenimo kokybės pagerėjimą ir sumažinsite išlaidas už šildymą.

Kiti projektai

Pristatome trumpą mūsų paskutinių projektų apžvalgą

Icynene Lietuva