82595 pasodintų medelių
MAKING THE WORLD GREENER TOGETHER
Daugiau informacijos
China01China02China03China04

Šilumos izoliacija užpurškiamomis mažo tankio Icynene putomis buvo naudojama visose Tarptautinio parodų ir konferencijų centro Čanchunio mieste, Kinijos Girin provincijoje, kur oro temperatūra žiemą gali nukristi iki –28 °С, didelės pagrindinės salės konstrukcijose.

Čanchunio miestas įsikūręs daugiau nei 1 000 km nuo Kinijos sostinės Pekino ir 750 km nuo Šiaurės Korėjos sostinės Pchenjano, ir yra vienas iš svarbiausių pramonės centrų šalies šiaurinėje dalyje.

Turėdamas daugiau kaip 7,4 milijono gyventojų, Čanchunio miestas yra žinomas kaip Kinijos automobilių centras, panašiai kaip Detroitas Jungtinėse Amerikos Valstijose. Miesto Tarptautinis parodų ir konferencijų centras, esantis ekonominės plėtros zonoje, yra pagrindinė įvairių priemonių ir posėdžių organizavimo vieta. Per metus ten įvyksta daug regioninių ir tarptautinių konferencijų.

Turint tokį didelį plotą, centrui reikėjo aukštos kokybės šilumą izoliuojančių medžiagų, kurias būtų galima greitai sumontuoti rūsčiomis šiaurės žiemos sąlygomis.

Dizaino sunkumai

Pagrindinę konferencijų salę buvo planuojama atidaryti 2008 m. balandžio pabaigoje. Projekto rengėjai tikėjosi, kad išorinių sienų šilumos izoliacijos montavimo darbai bus pradėti tų metų sausio mėnesį. Tačiau, nežiūrint į neįtikėtinai glaustą žiemą atliekamų darbų grafiką, statytojai greitai suprato, kad techninės EPS izoliacijos, kuri buvo numatyta naudoti iš pat pradžių, techninės savybės neleidžia montavimo darbų atlikti šaltais žiemos mėnesiais.

Oro temperatūra žiemą dažnai nukrenta iki –28 °С ir apsunkina statybininkų darbą užbaigiant bet kokį projektą.

Po daugybės diskusijų projektuotojai ir statytojai sutiko, kad šilumos izoliacija iš purškiamųjų Icynene putų yra geriausias sprendimas, leisiantis užtikrinti statybos darbų grafiko laikymąsi ir pasiekti šiam pastatui būtinus optimalius šilumos rezultatus.

Projektuotojai nusprendė naudoti mažo tankio užpurškiamas Icynene H2Foam Lite putas atviromis poromis, kurios užtikrins galimybę sumažinti energijos suvartojimą pastate, taip pat iki minimumo sumažinti drėgmės įsiskverbimą.

Minkštos ir elastingos Icynene H2Foam Lite putos atsižvelgia į sezoninius pastato konstrukcijų susitraukimus bei pailgėjimus ir ištisus metus užtikrina pastato sandarumą.

 

Purškiamos Icynene (H2Foam lite) putos atviromis poromis – tai vandens garams laidi medžiaga, kuri užtikrina puikų garso izoliavimą ir idealią kokybę tokiose didelėse patalpose, kaip konferencijų salės.

 

Nugalėti šaltį

Nežiūrint į žemą oro temperatūrą ir itin suspaustus darbų grafikus, įmonės „Icynene“ rangovai iš Kinijos sugebėjo darbus baigti efektyviai ir laiku.

Siekiant išvengti medžiagų bei įrangos užšaldymo ir apsisaugoti nuo eksploatacinių savybių praradimo, purškimo darbus vykdančių darbuotojų komanda pastatė sandarų brezentu dengtą angarą, apšildomą pramoniniais šildytuvais, palaikančiais reikiamą temperatūrą angare. Kad darbiniai skysčiai išliktų tinkamais naudojimui ir išlaikytų reikiamą temperatūrą, taip pat buvo naudojami juostiniai šildytuvai ir šildymo kilimėliai.

Dėl šildymo įrangos naudojimo purškimo darbus atliekanti komanda galėjo efektyviai užpurkšti šilumą izoliuojančią medžiagą ant visų Tarptautinio parodų ir konferencijų centro pagrindinės salės pastato išorinių sienų.

Rezultatas

Pagrindinės salės šilumos izoliavimo darbai buvo baigti operatyviai ir šiandien centras yra pagrindinė miesto parodų rengimo vieta. Purškiamosios Icynene putos ne tik palaiko komfortišką temperatūrą salės viduje, bet ir padeda sumažinti energijos suvartojimą.

Kiti projektai

Pristatome trumpą mūsų paskutinių projektų apžvalgą

Icynene Lietuva